| Hareu_Vladut_1990 a întrebat:

Caut jucatori de LoL lv 30 max in silver. As vrea sa ma ajutati si pe mine sa ajung in silver joc pe eune dar nu pot iesi din bronz. cum intru in promos pic doar cu copiii prosti si playeri afk. Am un verisor dar azi a intrat in platina si nu ma poate ajuta... Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| DrMundo a răspuns:

Add pe lol rona22212 (e smurf meu) sunt diamond 5 pe euw, pe rona22212 e pe eune cred ca e silver 4 sau ceva de genu ca joaca si iubita mea pe el