| Digital112 a întrebat:

Caut server de metin2 privat cu minim 150 playeri on
Sa nu fie modati, si sa nu fie nici foarte greu... (pvm sa fie)
lvl max poa sa fie 250 sau 105, exista asa ceva? FUNDA
(sa fie cv mai nou si frumos)

Răspuns Câştigător
| Niklauss a răspuns:

Pai e pvm-pvp sunt eventuri OX de 3 ori pe saptamana : vineri, sambata, duminica. se da premiu gheare si blante sunt 2 runde si mai e una bonus itemele se fac destul de repede GM de treaba si cam atat. max lvl 105 pana la beta server clasic. daca nu iti place joaca Metin2 Dark Generation :
http://metin2darkgeneration.fzn.ro/index.php?s=home
eu acum m-am apucat e super tare sunt misinui o data la nu-s cate lvl iti da minim 30kk pe misune la magazin este piatra de P, iteme pana la nimfa si DGA, GM sunt super de treaba si aici se fac OX-uri saptamanal si eventruri cu metine si pvp, pvm se creste destul de bine este si Swichbot inclus in metin e super tare.

4 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Metin2 Swat
http://www.metin2swat.com/pvm/
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Digital112 explică (pentru Niklauss):

Zi cum e ca sa-ti dau funda

| Niklauss a răspuns (pentru Digital112):

Iti apara langa raspunsul meu o fndita alb neguru si apes pe ea si se face portocalie si o primesc

| Digital112 explică (pentru Niklauss):

Am zis ca-ti dau funda doar daca imi spui cum e metinu,

| Niklauss a răspuns (pentru Digital112):

Pai e pvm-pvp sunt eventuri OX de 3 ori pe saptamana : vineri, sambata, duminica. se da premiu gheare si blante sunt 2 runde si mai e una bonus itemele se fac destul de repede GM de treaba si cam atat. max lvl 105 pana la beta server clasic. daca nu iti place joaca Metin2 Dark Generation :
http://metin2darkgeneration.fzn.ro/index.php?s=home
eu acum m-am apucat e super tare sunt misinui o data la nu-s cate lvl iti da minim 30kk pe misune la magazin este piatra de P, iteme pana la nimfa si DGA, GM sunt super de treaba si aici se fac OX-uri saptamanal si eventruri cu metine si pvp, pvm se creste destul de bine este si Swichbot inclus in metin e super tare.