| doru10rapid a întrebat:

Caut servere de minecraft multiplayer romanesti. cine stie?

104 răspunsuri:
| silviu4444 a răspuns:

25.83.146.67 e hamanchi distractiv poate intra oricine nume hamanchi AntiAll3 parola 123 sau AntiAll4 AntiAll5 pana la 10 AntiAll10 la toate parola 123 am facut mai multe pentru a avea mai mult loc.

| Gabriel_Mihnea_1995 a răspuns:

Eu stiu un sv de minecraft, dar inca lucram la forum si la sv pentru constructii sv ip:93.120.80.227 la ora 21:00 event

| GhostKnight a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

| Denis505 a răspuns:

Baga id denismister, am eu un server, mapa noua, cladiri multe si mari, tot super tare, daca vrei primesti si op vorbim pe mess daca vreiwinking

| Mustata_Alex_1992 a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

| grierosuandrei a răspuns:

Salut intra pe sv-ul meu ip:192.168.0.100 e la inceput de e calumea.

| Jock3r99 a răspuns:

AVRnet.ro:25565 e nou, deschis de mai putin de o saptamana, avem multe pluginuri frumoase si un spawn foarte epic happy. Dar avea cativa playerii. Va asteptam!

| Rimkool a răspuns:

Doru,permitemi sa-ti spun un server de minecarft(pe survival fara hamachi) Ip:craftersland.zapto.org.Enjoi!

| Jock3r99 a răspuns:

Avrnet.ro:25565 avem un spawn frumos, parcele de cumparat, shop (piata), shopkeepers, staff calumea, etc! Te asteptam.

| Andreas757 a răspuns:

5.9.240.4 ie sv bun dar warp nu sunt gata si avem devoie de ajutor ie recent svdechis si puteti lua mai multe minereuri

| Tudor_Roby_1990 a răspuns:

25.63.117.117 este propriul meu server

| Pal_Alexandru_1994 a răspuns:

Da ai unu

| Andreas757 a răspuns:

SERVER ON! 31.215.195.66:25565

| MaryusFloryn a răspuns:

Pe acest site ai o groaza de servere. Ai de unde alege :http://www.gametracker.com/search/_all/RO/?query=mc fundita?:D

| prototypelucian a răspuns:

95.76.0.87 e foarte tare frate

| RRxASk a răspuns:

Sa cauti p google: gameway, sau sa intri pe Mc.rLz.Ro

| BloodyFace a răspuns:

MC JOIN: 198.15.76.210:30074 JOIN US!

| Andreas757 a răspuns:

Cel mai tare sv 92.114.32.165

| Filip_Marius_Sebastian_1997 a răspuns:

Va rog zicezimi si mie un nume de servar in minecraft 1.5

| pirrateam a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/

| Caine1122 a răspuns (pentru MaDalLiNa1):

Pe ce vresiune ai serverul

| AndreixD123 a răspuns:

95.77.212.87 este fain! imi place se dau grade, printre primii playeri, eventuri zilnice... etc, e smecher! happy RECOMAND

| AndreixD123 a răspuns:

95.77.212.87 se dau grade!

| Lukkedd a răspuns:

Survival.NoLag.Ro

| Daniel_Neacsu_1999 a răspuns:

Si eu caut servare de minecraft beta 1.8.1.Daca sti tu un server care sa imi mearga ati zic si eu un server de minecraft multiplayer romanesc

| krazy2013 a răspuns:

Intrati 87.255.86.197
e foarte bun cine intra primul are helper

| cautator a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/

| lordfire1998 a răspuns:

Vrei un sv de minecraft romanesc multiplayer? Doar la mine gasesti intra intra intra pe mcwtf.serveftp.com:25565,,,,doar aici gasesti jucatori experimentati si admini super de treaba cu eventuri super misto deci nu ezitati si intrati!

| Rebenciuc_Luca_1995 a răspuns (pentru Popa_George_1995):

Scrie servere de minecraft romanesti si ce versiune ai se dai unde scrie servere an romana