| anonim_4396 a întrebat:

Caut servere de zm cu 2 -3 lasere, ammo, munitie infinita.Cel mai bun sv sau cele mai bune funda; happy

9 răspunsuri:
| Th3Unknown a răspuns:

Zm.alphazone.ro sau com sau net, scuze dar nu am mai jucat

Răspuns utilizator avertizat
| Th3Unknown a răspuns (pentru TheRed):

Cu com ai incercat? Trebuie sa mearga (nu il pune cu copy paste ca nu merge).Mai incearca cu com sau ro, net nu scuza-ma dar nu stiu sigur terminatia. Sper ca te-am ajutat.

| silviusuprem a răspuns:

Intra pe sv meu ai tot ce doresti lasere moduri 5clase zm graviti very low connect zm.devilz.ro

| Melintealin08 a răspuns:

Connect cel mai fain sv de zombie care a fost pe locul 22 din lume!
Va asteptam cu mare drag pe sv sal facem 32/32! Forum:www.csarea.ro

| закрыт a răspuns:

192.168.1.23:27019 cel mai fain server de zm iti da Vip cum intri, adminul este foarte eftin, munitie infinita si altele, intrati...

| Maior_Catalin_1998 a răspuns:

Zm.freakz.ro; zm2.freakz.ro

| Mallsorte a răspuns:

Connect zm.devilz.ro!

Admine FREE!

GO GO GO big grin

| Han_Alex_1999 a răspuns:

188.213.212.155:27015 Ia fi atent is admin si iti dau ammo cat vrei faci si rapid nu uita fundita laughing