| An0nimuSS a întrebat:

Caut un baiat serios care ma poate ajuta la crearea unui server de CS! Adresa mea : servercreated@yahoo.com, contactati-ma si putem discuta mai multe! Atentie trebuie sa ai intre 9-13 ani si sa stii sa il faci, cine ma contacteaza degeaba si nu stie are ignore! Lasati un raspuns in caz ca ma contactati! ASTEPT!

1 răspuns:
| допинг a răspuns:

Man te-as ajuta eu dar m-am lasat de cs happy stiu tot despre CS + ajunsesem in pgl divizia Bwinking Bafta in continuare