| anonim_4396 a întrebat:

Caut un joc mai popular online sa nu fie metin plz ca m-am saturat de metinuri

2 răspunsuri:
| JeleUUU a răspuns:

Minecraft,cs,wow,perfect world, league of legends, rune of magic... poate te ajuta unul!

| george5060 a răspuns:

A ce sa iti spun minecraft e simai si toti youtubari au devenit celebri din cauza minecraftului chiar daca e in patrateii un joc beton potisa iti faci case sa iti faci masinarii pe technic launcher si pe techit te lupti cu monstri iti faci sabiminerestiin cautare de diamante fier coal si lemn dai o sansa minecraftului dar doar cu cont premium poti juca multi player sper sa ca tia-m fost de ajutor.