| FireKing a întrebat:

scuze ca pun atatea intrebari dar am o intrebare.Sall daca vrei dati-mi si mie niste metinuri la fel ca united va rog dati-mi.Ca caut de mult metinuri ca united ca united nu mai e asa cum era. Dau fuda caruia imi va da un metin la fel la united.

Răspuns Câştigător
| kaz3 a răspuns:

Metin2 mania si metin 2 hiroko. mania e aproape ca un privat normal dar hiroko are tot nou.arme noi armuri noi puterii noi incearcal si dupa sunt sigur ca voi primi fundahappy

1 răspuns:
| Sebitza a răspuns:

Skymetin2...exomt2