| BallsofDust a întrebat:

Caut un Metin2 server privat sa fie clasic pana la lv 99 in afara de Metin2 TIM

Răspuns Câştigător
| Redbull11 a răspuns:

Www.metin2x.ro 100% romana lvl max 99 classic. E privat nu e metin 2 Ro. Da-mi funda

| qSkeT a răspuns (pentru Redbull11):

Clasic da sunt6/7?laughing)))))))9

| Al_Fatahi_Rashed_2000 a răspuns (pentru Redbull11):

Mie îmi dă viruşi...

47 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Https://www.facebook.com/ForsakenWar2

http://forsakenwar.fzn.ro

Serverul este PVM Hard.cartile competenta ss-urile si boabele cad la metine(cufere pretioase cufere florale care cad la fiecare piatra metin.metinele fiind in exces in map 2 valea seungryong si padurea rosie, far a mod, fara 6/7 marmura cade la metine de 90 sau in cufarul ucenic de lvl 30, 5 bucati). Serverul a fost lansat pe 29 aprilie si cei care doresc un server care sa se apropie de metin2 RO sunt asteptati(mai trebuie facut un autopatcher pentru a putea pune pietre pe arma armura).Cei care intra si o sa le placa sunt rugati sa distribuie;)

| AndreeeexD a răspuns:

Hristos a inviat!
SERVERE CU LVL PANA LA 99
Metin2Gx : www.metin2gx.ro
Metin2Fun : www.metin2fun.ro
Gasesti foarte multe servere pe HAMACHI sau pe IP, PvM sau PvP pe :
www.metin2zone.ro
SucceS! Funda? :o3

| KbOoOm a răspuns (pentru AndreeeexD):

Metin2Gx este pana la lvl 127 nu lvl 99

| Catalin_Gabriel_1986 a răspuns:

Numele serverului: http://metin2insomnia.tk/
Canale deschise: 1
Nivel maxim: 105
Puncte status: 100
Serverul ruleaza 24 ore pe zi. ( este hostat)
Site-ul serverului: http://metin2insomia.tk/
Forumul serverului: Momentan nu
Inregistrare: http://metin2insomnia.tk/
Client: http://metin2insomnia.tk/
Rata experienta:200
Rata yang:200
Rata obiecte: 200
Rata fierarului: normala
Detalii despre server: server pvm hard, mape beta, are 3 evolutii otel - posedata - beta, batalie - triton - beta ( etc... si restul itemelor)
Detalii FARA : 6/7, Lycan, Esearfe, Modate si este FARA DONATII

| 92claudiu a răspuns:

Www.metin2smon.ro este mai misto si primul player care ajunge la lvl 150 primeste 150 euro paypal

| Veteranu23 a răspuns:

Www.oldschoolmt2.com e un server 100% roman deschis in data de 08.05. 2015 max lvl 99 ca si in ani 2012 de metin2 ro e foarte tare votezi pentru md sau donezi acuma cum preferi :) bns nu exista pe server decat in itemshop!

| xBucSa a răspuns:

Uite aici gasesti o lista intreaga http://topserversmetin2.com/ acum da`mi funda

| xBucSa a răspuns:

Uite htpp://astralmt2.com

| Munteanu_Ciprian_1995 a răspuns:

Eu o sa-ti spun un sv foarte tare care s-a apucat si stropw0w de el e creat pe 1aprilie metin2b-zone e pana la lv 105 pentru ca este clasic este ca pe ro acum de lau modificat pana la lv 105 si poti sa evo posedata o faci in armura aia de pe ro de 105 si din sirus faci arma aia de 105! am uitat sa iti zic te da 104 te duci la batrana te face 105! bafta plzz funda

| alexlove a răspuns (pentru Munteanu_Ciprian_1995):

Munteanu Ciprian da-mi si mie site de la metiin2b-zone

| Riuuzaky a răspuns (pentru Munteanu_Ciprian_1995):

Ai tinut sa spui cine joaca pe server dar numele serverului nema. esti chiar prost si nu imi pare rau ca iti spun

| NoOoD a răspuns:

Metin2 Impact happy este lv max 99, clasic, intra sh trage un ochiwinking funda?

| alisa9875 a răspuns:

Cred ca poti gasi aici: http://www.metin2academy.ro/.

| valileo2000 a răspuns:

Eu vreau sa imi fac un sv metin2 si am nevoie de un GM dati add la ID-ul: valileo2000@yahoo.com

| k1Do0 a răspuns:

Bonus experienta: 200%
Drop yang:200%
Drop obiecte: 200%
Rata fierarului: [i]+1-6=>80-90 %

Serverul ruleaza n Nonstop [ Dedicat ]
*IP-ul serverului: Avem client!
Canale deschise: Ch1
Nivel maxim: 99
Puncte status:95

Site-ul serverului: Bonus experienta: 200%
Drop yang:200%
Drop obiecte: 200%
Rata fierarului: [i]+1-6=>80-90 %

Serverul ruleaza n Nonstop [ Dedicat ]
*IP-ul serverului: Avem client!
Canale deschise: Ch1
Nivel maxim: 99
Puncte status:95

Site-ul serverului: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea link-urile.
Forumul serverului: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea link-urile.
Client & Luncher: Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea link-urile.

Despre Server: Metin2Genesis - Cum spune si numele Aici a inceput totul!

Forumul serverului:http://metin2genesis.com/forum/
Client & Luncher: http://metin2genesis.com/index.php?s=download

Despre Server: Metin2Genesis - Cum spune si numele Aici a inceput totul!

| NeBy a răspuns:

Eu spun ca acest metin este 1 din putinele serv clasice PVM-PVP cu lvl maxim 99 fara armurmi si arme Evoluate only beta. Fara bonusuri 6/7 Tradus 100% in romana Eventurii zilnice /OX/PVP. Nu ezita sa nu intri http://impactmetin2.info/acasa/home.php

| DeeaDeea12 a răspuns:

SonyMt2 - PvM/PvP - Level 250 - Rate 500% (Weekend 1.000 )!
- System language RO/EN.
- New client v8.0 new update 2017.
- Deschis de 5 ani.
- Fara 6/7.
- Mai multe detalii aveti in link-ul de mai jos:

http://sonymetin2.ro/prezentare/

| gabrielhutanAS2 a răspuns:

Mersi RedBull11 m-ai ajutat si pe mine

| Admin1234 a răspuns:

Www.metin2arges.com este clasic dar e lvl 127 evolutile clasice

| ouzzi96 a răspuns:

Http://metin2aw.tk/ e super metinu' max lv 99 iteme clasice pana la posedata si triton

| CaTaLiZeR a răspuns:

Metin2 new legion. Are exact ce ai cerut tu! funda?

| MrLocked a răspuns:

Www.metin2hero.ro cel mai tare sv de metin2!

| Gordicc a răspuns:

Nume Server: Metin2Real

Server Status: On 24/24 7/7
MC / IP: 37.43.129.137

Rate:
Experienta: 150%
Yang: 1000%
Obiecte: 1000%
Fierar: 65%
Timp Online: Serverul este on de 30 zile

Buguri rezolvate: TOATE
Regat recomandat: Albastru

Forum: www.Metin2Real.com/forum
Site: www.Metin2Real.com
Download:: www.Metin2Real.com/index.php? s=downloads

Video:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=E34SYzV70po
Poze: https://www.facebook.com/Metin2reall

Descriere:
Metin2Real este un server privat de Metin2. Aici sunt bine bineveniti jucatorii care prefera mai multa actiune in lumea Metin2. Acest server este non-profit având ca scop dezvoltarea unei comunitati cât de mult posibil, cu ajutorul jucatorilor si bineînteles, a echipei încercam sa creem un joc cât mai placut si distractiv

| Gordicc a răspuns:

Nume Server: Metin2Real

Server Status: On 24/24 7/7

Rate:
Experienta: 150%
Yang: 500%
Obiecte: 500%
Fierar: 65%
Timp Online: Serverul este on de 30 zile

Buguri rezolvate: TOATE

Forum: www.Metin2Real.com/forum
Site: www.Metin2Real.com
Download:: www.Metin2Real.com/index.php? s=downloads

Video:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=E34SYzV70po
Poze: https://www.facebook.com/Metin2reall

INFORMATII:

Bonusurile sunt normale: Max pv 2000, 10 critica/patrunzatoare, 10 semi-om, 15 rezisteanta la magie, 15 aparare ( sabie, doua maini, pumnal, sageti, clopot, evantai)

Coif de lvl 60, papuci Qilin si multe alte evolutii!

De asemenea puteti beneficia si de roua: Alba, Albastra, Verde, Rosie, Roz, Galbena.

Pietre +4 direct din shop, de asemenea itemele de upgrade sunt gasite la cetateanul turmentat!

Biologul este implementat ingredientele merg duse la fiecare 3 ore!

Mape si mobi noi ( BETA)!

Descriere:
Metin2Real este un server privat de Metin2. Aici sunt bine bineveniti jucatorii care prefera mai multa actiune in lumea Metin2. Acest server este non-profit având ca scop dezvoltarea unei comunitati cât de mult posibil, cu ajutorul jucatorilor si bineînteles, a echipei încercam sa creem un joc cât mai placut si distractiv

| stelian_6033 a răspuns:

Metin2flexi.ro.im New Metin 2013 Cautam Playeri. PVM Clasic LV MAX 105. itm News(Inger) ADD. Pentru Detalii ADD stelian_arthuro_tiago@yahoo.com

| Stefanita_Paun_1994 a răspuns:

Daca vrei Metin2 ci lv maxim 99 este Metin2Western

| soryn23 a răspuns:

Buna, Echipa M2DarkLegion te invita pe noul server de Metin2 pentru a avea parte de noi aventuri, CliK pe link'ul urmator! http://metin2dl.vsmt2.eu/index.php?s=home.

| WowBlitzz a răspuns:

Polaris.mt2.ro deschis curand! va asteptam cu drag

| RM_LAu_1992 a răspuns:

Metin 2X e super