| OoOAlexandruOoO a întrebat:

Caut un sv de metin gen lunaris iteme 2012-2013 sau gen lunaris adica cu multe evolutii la arme si armuri (sa nu trebuiasca sa donezi) si sa se creasca repede

7 răspunsuri:
| RoRares a răspuns:

Metin2 TDL server pvp!

| MiTa21 a răspuns:

Metin2Speed primesti cal armat si poti evolua din otel in king dar la arme nu porea poti... incearcawinkingFunda?

| OoOAlexandruOoO explică (pentru MiTa21):

Din otel king atat?laughing eu caut cu mult mai multe evlaughing

| MiTa21 a răspuns (pentru OoOAlexandruOoO):

Incearca-l si dupa mai razi cresti si foarte repede eu am si arme de adm nu costa mult 1kkk care il faci destul de repede

| OoOAlexandruOoO explică (pentru MiTa21):

Pe mine ma intereseaza sa cresc repede si sa fac bani dar si sa fie un metin cu multe evolutii la arme si armuri ca asa ma plictisesc repede

| MiTa21 a răspuns:

Mi e pare ca e cu mai multe dar nu mai tin minte deoarece nu am mai jucat de mult... incearca si spune-mi si mie daca am zis bine

| xSmok3x a răspuns:

VAMOS are multe evoluti, bani faci repede, cresti repede e super tare ai evolutii pana la 250 + 4 evolutii ultimate (adica de 4 ori le faci pe cele de 250 big grin)
https://vamosmt2.org/
funda