| alineakeallin a întrebat:

Caut Un Sv de metin2 care cauta GM Ga etc am experienta 3 ani stiu toate comenzile etc ast raspunsuriwinking va Rog sa fiti sinceri

Răspuns Câştigător
| Lavina145 a răspuns:

Ai experienta?
atunci vrei sa fi gm pe un sv facut de mine?

| alineakeallin explică (pentru Lavina145):

Da vreau da-mi id tau rgent!

| AdrianBG a răspuns (pentru Lavina145):

Lavinia ceau auzi am vzt acest articol acum te rog sa-mi spui stiu ca este mult timp de cand la-i publicat dar mai este valabil? si eu caut un server metin2 care sa fiu gm daca trebuie aduc si oameni am exp 2 ani in postul de [ga] si [gm] am mai fost stiu cum ii, te rog frumos daca mai e valabil raspunde-mi aici sau contacteaza-ma la idul de mess adibugariu@yahoo.com

| Valy_Valeanu_1999 a răspuns (pentru Lavina145):

Lavinia ai nevoie de cineva cu experienta pe metin
Sincer sa fiu am experienta 3 ani, am 16 ani stiu toate comenzile find ca am avut si eu server de metin
add me :boy_super40@yahoo.com
skype:valeanu.valy
Te astept!winking happy

13 răspunsuri:
| prodanflorin a răspuns:

Lavina da-mi id ul tau de mes si te implor fama si pe mine GM sau GA. am fost GM 2 ani pe metin2.ro: plzzzz

| Catalin_Gabriel_1986 a răspuns:

Numele serverului: http://metin2insomnia.tk/
Canale deschise: 1
Nivel maxim: 105
Puncte status: 100
Serverul ruleaza 24 ore pe zi. ( este hostat)
Site-ul serverului: http://metin2insomia.tk/
Forumul serverului: Momentan nu
Inregistrare: http://metin2insomnia.tk/
Client: http://metin2insomnia.tk/
Rata experienta:200
Rata yang:200
Rata obiecte: 200
Rata fierarului: normala
Detalii despre server: server pvm hard, mape beta, are 3 evolutii otel - posedata - beta, batalie - triton - beta ( etc... si restul itemelor)
Detalii FARA : 6/7, Lycan, Esearfe, Modate si este FARA DONATII

| Maeron_Lucian_1993 a răspuns (pentru Catalin_Gabriel_1986):

Cauți un gm pentru sv tãu?

| Heninger_Gerhard_1997 a răspuns:

Si eu caut Server Metin2 prin care pot sa devin "GM"alte detalii puteti intreba pe id meu de yahoo sau facebook "gerhardheninger@yahoo.com" Multumesc ca ati citit.

| CatalinFrumuselu a răspuns:

Caut un sv care sa dea GM/ADM/OWN/GA/SGA/VIP etc am experienta stiu comenzi id meu :catalinbuletin629 sau imi raspundeti aici happy

| alineakeallin explică:

Dau Fundaa

| alineakeallin explică:

SI REPEDE DAU FUNDA! Lavinia da-mi id tau smug

| SoRiNcck a răspuns:

Nu mai puneti botul saluati tot felul de fisiere prin messenger sau alte programe nu descarcati nimic se da foarte mult kilogger ori ce sv de metin nu o sasi ia un gm ga sga de pe TPU credeti-ma asta e un sfat pentru voi.

| TheAvangers a răspuns:

Caut si eu un Metin pe care pot fi GM am 7 Anii exp in Metin2 Ro si multe private Daca este cv dati add la Idu De mess Man_Dark98@yahoo.com

| DeyUtzuFrate a răspuns:

Lavinia daca mai ai nev de un [Gm],[Ga],[Own] am experienta vreo 5-6 ani de metin si cunosc toate comenzile voi face eventuri zilnic daca e nevoie voi aduce si playeri si sper sa facem impreuna cu membri din staff un metin2 mai placut de jucat si mai interesant.Ma poti gasi aici sau la id:andrei.mafiotu11! Mersi