| Alex2497 a întrebat:

Ce alegeti : Metin2 Ro / Dota? happy

Răspuns Câştigător
| SionAlex1997 a răspuns:

Eu joc si metin2 si dota, evident nu ambele in acelasi timp, cand am chef de un mmorpg ma joc metin2, cand am chef d str intensa am chef d dota, depinde d dispozitie, cand n-am chef d aia am d aia si viceversa, cand nu am chef d niciuna ma joc rpg p warcraft, daca vrei sa te hotarasti, eu zic sa le instalezi p ambele, si joci din cand in cand una alta, bft!

4 răspunsuri:
| bogda00 a răspuns:

Metin2 ro

| RoBy_5365 a răspuns:

Metin2Ro 4 EveR

| RockNGreen a răspuns:

Instaleaza eu joc cam 25% Metin2ro dota 74% restu1% si ma joc skype rolling on the floor

| bkb300 a răspuns:

Clar DOTA e mai mmisto ca metin, eu nici nu inteleg jocu asta metin si wow pe care nici nu l-am jucat pare mai bun>/...