| fanrealmadrid a întrebat:

Ce alegeti Silkorad sau mentin2 astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| 1RaR3S1 a răspuns:

Nu va mai jucati metin2.Provoaca dependenta! Stiu un baiat de 14 ani se joaca metin2 si a inceput sa fure bani de la maicasa ca sa bage bani in joc.

| TheDarkMan a răspuns (pentru 1RaR3S1):

Se intampla...

7 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Metin2 depinde care iti va placea mai mult mi se pare ca metin este mai fain ca silkroad alege metin2 si silkroad e fain dar nu chiar ca mt, joaca metine private!

| Laxx a răspuns:

Ceva mai bun decat aman2 JadeDynasty

| CosminM98 a răspuns:

Sal! Joaca metin2 eu zic ca e mult mai tare decat silkorad.Bafta.

| TheDarkMan a răspuns:

Mt2 il intrece cu mult pe silkroad... happy

| fanrealmadrid explică:

Niciodata

| girly2505 a răspuns:

Eu as alege metin2, dar stiu un metin mai bun ca asta cu bani Cash si otele ieftine.