| xHellBoYx a întrebat:

Ce alt Metin2 cunoasteti, in care sa cresti greu ca la metin2 ro?

Răspuns Câştigător
| Serbanutzz a răspuns:

Pai tot metin2ro dar in alta limba
ca metin2uk sau metin2us sau poti cauta google metine oficile!
funda?

3 răspunsuri:
| bogda00 a răspuns:

Stiu eu unu, dar trebuie sa ai foarte multa rabdare: metin2 korea
funda?

| Murdorok a răspuns:

Iti spun eu unu metin2Oniasi sec ca iti prieste tongue sa-mi dai fundatonguePP

| Narcisk a răspuns:

Metin2guabina Metin2Tim Mondialmt2>>poti face lvl 250 eu am 133 big grin Metin2Fun Darkmt2 Internationalmt2...etc...big grin FUNDA?