| RapidistSuporter a întrebat:

Ce aveti cand incetati cu mentin2? ca aud in 2 in 2 intrebari
Cand incetati? cu mentin2?
Un Motiv Pentru asta Raspundeti in 5 minunte

5 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Salut poate vrei sa stii de ce multi se lasa de metin pentru ca e o dependenta si abia te lasi si sincer sa fiu si eu am trecut prin astea dar acum 4story 1st dupa noile modificari fi sigur ca numai o sa o duca asa de bine metinele plus ca multi joaca fifa/pes si alte jocuri.

| Daninfs123 a răspuns (pentru DraGfirE):

Ai dreptate eu joc NFS...The RUN

| DraGfirE a răspuns (pentru Daninfs123):

Salut! Cum se numeste jocul din poza tabig grin mersi big grin

| Daninfs123 a răspuns (pentru DraGfirE):

GTA 4 Episodes from Libery City

| Daninfs123 a răspuns:

Pentru ca, dupa parerea mea metin2, 4story, Runes Of Mgic Lord Of Chaos Online...etc. sunt deja invechite.Eu unul joc NFs Hot Pursuit 2010 (insa nu pot online)Ma poti ajuta cu asta?---Serial Activation (you will receive with your product 'Hot Pursuit 2010' TM'