| ninimih a întrebat:

Ce bonusuri trebuie sa aiba itemele din metin 2 explossive si ce bonusuri ca farmer si unde pun punctele
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Rky98 a răspuns:

Pai pe scut, lantic, papuci, bratara intra sansa de 20% de a pica mai multi yang.Bonusurile le vei pune asa.War:Hp pe itm, Str, Sansa de 20% de a pica mai multi yang.Sura:Hp pe itm, Str, Sansa de 20 de a pica mai multi yang.Saman:Hp pe itm, Int, sansa de 20% de a pica mai multi yang.Ninja:Hp pe toate itm, Agilitate, Sansa de 20% de a pica mai multi yang. Punctele se pun asa.War:viata, atac, mana, dex.Sura:Atac,Viata,Mana,dex.Saman:Int,Viata,Atac,Dex.Ninja:Atac,Viata,Dex,Mana