| anonim_4396 a întrebat:

Ce companie face cele mai captivante jocuri dupa parerea voastra? Sau distribuitor eventual.

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AR fi prea multe sa scriu si imi lene rau de tot dar vad raspunsul de mai sus si mi-am dat o palma. Si doare a dracu, mama mama. Auzi la el, Activision cu diareea aia repetitiva si nimic inovativa, COD. GTA care nu scoate un joc nou pentru ca inca scot bani de pe spatele la prosti cu microtransactions. Valve care nu au mai scos un joc (inventat de ei ) de cand dracu. Ultimele au fost Portal (parca) nu a fost jocul lor, ci ar unor studenti daca imi amintesc bine. Dice? Nici nu imi mai bat capul sa scriu macar.
Totusi, referitor la intrebare. 4A pentru Seria Metro (abia astept in august Metro Exodus, am cumparat si cartile sa le citesc dar tot nu am avut chef pana acum laughing ). CD Projekt RED pentru seria "Witcher". As zice si Bethesda pentru Fallout si The Elder Scrolls dar s-au cam dus si ei la vale. Fallout 4 fiind un foarte bun exemplu de ce face omul cand e mort dupa bani si nu ii mai ajung. DLC-urile fiind o gluma proasta, toate in afara de far harbor. Plus jocul baza fiind un fel de COD, nu un RPG ca FAllout New Vegas ( care si culmea, nu a fost facut macar de Bethesda ). Hmm. Pana la urma tot ti-am raspuns si la intrebare. Ce face boala din om

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La mine Blizzard sunt aia Boss. Dupa care Valve... daca ar scoate HL 3.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am jucat doar Skyrim un pic. Cand ma mai plictisesc poate mai intru in el cateva minute. In general nu petrec mult timp pe jocuri. Dupa o varsta te plictisesti mai repede. laughing
Dar la HL3 as sta ore-n sir. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt prea prosti si prea lenesi sa scoata HL3. ASta e problema cand faci prea multi bani."Dupa o varsta te plictisesti mai repede" Ma fugi si te impusca laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai jucat Starcraft Remastered?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, sa stii. Daca era foame de bani la ei ar fi scos si HL 5 pana acum.
Sa stii ca nu e de gluma. Nu am prea mult timp si am destule pe cap ca sa ma pot izola in jocuri cu orele-n sir. Faceam si eu asta cand eram in liceu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, am rejucat toata campania / single player.
N-a fost o idee rea. Desi la multiplayer tot pe SC 2 ma bag cu frate-meu ala mic.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

MDa, cum zicea unu pe Youtube. Daca era EA si nu Valve, era acum si HL 23 nu 3 laughing. Dar poate apucam si partea a 3 pana murim, daca suntem norocosi. Nu e vorba de ore in sir omule, las-o naiba. Tot gasesc cateva ore libere de sarbatori sa mai joc un pic de Fallout sau Metro. Ca oricum in restul anului acum ma tampesc jocurile la munca, acasa nu imi mai trebuie laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Da, am rejucat toata campania / single player. " Ce ipocrit. Cand ti-am zis sa joci Black Mesa ai zis ca nu citesti o carte care a schimbat doar copertile. Of of.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am luat si Black Mesa. Dar l-a jucat frate-meu mai mult. Eu doar cateva niveluri pe la inceput.
Nu ma prea omor, n-am de ce sa mint. Mai mult cochetez cu ele. Majoritatea jocurilor le iau pentru frate-meu. Eu doar le gust un pic. In afara de StarCraft (multiplayer cu el) nu prea joc ceva frecvent. Iar asta numai prin weekend.
In timpul saptamanii n-am mult timp si mai degraba prefer un serial sau film.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine macar ca ii dai piticului sa joaca BM. El pun pariu ca poate termina pe Hard jocul, nu ca tine pe Easy rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa stii! laughing
Eu cand eram de varsta lui mi-era frica sa joc HL 1 fara coduri.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Editeaza naiba acolo ca te faci de cacao rolling on the floor. Eu cel putin cand am dat de HL 1 jucam la sala multiplayer cu toti hahalerii, nu le aveam cu campania SP.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care e raspunsul tau la intrebarea ta gogule?

| eroG a răspuns:

Pai dupa parerea mea sunt multe firme care fac niste jocuri excelente. Nu pot sa aleg doar una singura dar Activision cu seria COD, Rockstar cu seria GTA, Valve cu seria CS si Half life si DICE care a avut un impact major asupra seriei Battlefield. Cam astea imi sar mie asa in ochi.