| NeamtuRomanu123 a întrebat:

Ce consola are camera cea mai buna ps4 sau xbox one

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Vezi in youtube diferentele nu le stiu pe toate

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cea de PS4 are o functie extra, sa te joci cu niste maimutoi albi cu ochi albastri cand nu ai ce face, aia de xbox one e buna de videochat si anumite jocuri iar cea de PS4 pe langa ce am zis are si videochat + folosire gaming

| NeamtuRomanu123 explică (pentru mgtow):

Deci care e mai buna

| mgtow a răspuns (pentru NeamtuRomanu123):

Cea de PS4

| NeamtuRomanu123 explică (pentru mgtow):

Si cum ai ajuns la acest raspuns spune-mi toate calitatile,featururile, progresele fiecaruia, si diferentle, rezolutia, voice commands live streaming, camera si altele te rog ca sunt deja confuz

| NeamtuRomanu123 explică (pentru mgtow):

Imi spui te rog

| mgtow a răspuns (pentru NeamtuRomanu123):

Vezi in youtube diferentele nu le stiu pe toate

| PreaTareღ a răspuns:

Amandoua sunt bune depinde ce preferinte ai.