Întrebare recomandată | TheSpectacularSpidey a întrebat:

Ce fel de Televizor trebuie conectat la PS3? Care este recomandat? Cel cu o diagonala mare sau mica? Dupa ce ar trebui sa ma ghidez cand imi cumpar un televizor pentru ps3

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu conteaza diagonala, doar sa aiba adaptor pentru ps3.

| CyLvEr a răspuns:

Depinde ca televizorul sa aiba o rezolutie cat mai mare pentru a experimenta pedeplin grafica.
La televizor conteaza sa ai o rezolutie buna si un port sa se potriveasca cu cablul de la ps3.

| C0sti a răspuns:

Nu conteaza diagonala. trebuie sa fie plasma merge pe oice fel de plasma. merge si pe plasma de 30 cm. stiu asta fiindca am vazut la kidsland. aveau televizoare foare mici dar plasma si cu psp conectat la ele.