Întrebare recomandată | vreaumult a întrebat:

Ce firma de laptop e mai buna HP sau lenevo?

14 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Lenovo

| Borderline a răspuns:

Am un HP pavilion 17 e119-sg și nu-mi merg driverele de la placa video pe el, deci nu își recomand HP.

| OnuOnulică a răspuns:

După părerea mea Lenovo e mult mai bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toshiba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am HP de 5 ani si sunt multumit de el nu am avut probleme sa repar sau mai stiu eu ce, de Lenovo nu zic nimic ca nu am avut, fata de altii care oricum nu au avut dar dau nume din burta...

| ShadoWCrist a răspuns:

HP.

| andreit05 a răspuns:

Lenovo

| leivi a răspuns:

Cred ca lenova!

| Deny5 a răspuns:

HP e cea mai buna. Va spun pentru ca am un laptop si merge super!

| stargazer a răspuns:

Nu am avut Lenovo, dar am avut doua HP si am ceva prieteni care au HP. Sunt multumita de el, il am de ceva ani si n-am avut absolut nici o problema

| Petrutzu93 a răspuns:

HP e buna ma, ce-i cu voi? Omu' vrea un raspuns corect oh go on.

| DeeaDeeutza3399 a răspuns:

Lenovo este foarte buna.

| andii28 a răspuns:

Lenovo big grin