| Boss_Cornel_1991 a întrebat:

Ce hack sa folosesc sa moara animalele eu numa sa stau langa ele si sa moara pe metin2ro ca unul warebosul asa face si vreau si eu vot plus fundita daca dati raspuns bun cu link si nume de hack

Răspuns Câştigător
| N0C0m3nt a răspuns:

NU! Sa nu folosesti hack pentru ca o sa iei ban si nu o sa mai joci pe acel cont. Eu te sfatuiesc sa muncesti pentru ca asa tu nu joci nimic stai doar si te uiti cum creste hack-ul.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Iti pot face rost de un hack de care vrei tu dar o sa aiba niste virusi care iti distrug PC-ul in timp record si o sa iei si ban pe metin. Vrei siteu?