| SilvesterS16 a întrebat:

Ce imi trebuie ca sa nu-mi mai mearga sacadat minecraftu la PC?

Răspuns Câştigător
| Vidacu69 a răspuns:

Zi mai intai ce componente ai in pc big grin. Daca ai un pc slab ai putea face un upgrade (cumperi) cu niste piese noi. Ram cam 2-4gb (depinde de cat te duce buzunaru') procesor amd (alegi tu) si o placa video (daca vrei sa joci doar minecraft cum trebuie una de 512 bit e buna, dar ai grija si de ce tip este ea.) BAFTA!

| VladyXR a răspuns (pentru Vidacu69):

WHATT? 512 BIT ai innebunit? mai bine mor daca am auzit vreodata ca trebuie placa de 512 bit!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Un upgrade la placa video, procesor, si dupa caz si memoriei ramwinking