| Lucaaragiale23 a întrebat:

Ce înseamnă comentariu evidențiat pe YouTube?
E la fel ca și cum ai primi pin la comentariu sau e altfel?
De la cine se primește comentariu evidențiat?
Și ce înseamnă mai exact, daca am un com evidențiat toate lumea îl vede primul indiferent de cate ar mai fii?
Dau funda la cel mai bun răspuns

Răspuns Câştigător
| ANAMARIA4373873 a răspuns:

Salut! Un comentariu evidențiat este acela care este pus în evidenta, cel mai important pe care îl considera creatorul contului care a postat clipul respectiv. Este la fel ca și cum ai primi pin. Comentariul evidențiat se poate primi de la oricine însă cel care pune pinul este creatorul. Și da, dacă pui pin la un comentariu va fi primul apărut în cele mai multe cazuri dar acum depinde și de setările canalului.