| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă când la majoritatea clipurilor de pe YouTube îmi apare" comentariu evidențiat"

5 răspunsuri:
| Anonim9114562123 a răspuns:

Ăsta înseamnă comentariul pentru care YouTube ti-a trimis notificare, adică probabil un răspuns la un comentariu de al tău. Succes!

| Valyasdfg a răspuns (pentru Anonim9114562123):

Păi si de ce chiar mie?! Nu am postat niciodată pe YouTube

| Anonim9114562123 a răspuns (pentru Valyasdfg):

Pai dacă tu comentezi la un videoclip (nu trebuie sa postezi) si altul Îți răspunde la comentariu, YouTube Îți dă notificare ca cineva ti-a răspuns la comentariu.

| Valyasdfg a răspuns (pentru Anonim9114562123):

Păi asta știu, dar e vorba de,,, comentariu evidențiat,,

| Anonim9114562123 a răspuns (pentru Valyasdfg):

Acele pentru care Îți trimite notificare sunt cele evidențiate este aceeași chestie bro