| Al3xAnDe3r a întrebat:

Ce iteme trebuie sa imi faca daca sunt sura si vreau sa rup in hammer?

4 răspunsuri:
| Kidd77 a răspuns:

Iti trebuie itm cu int cum e si la hammer acolo da cate 1000 int pentru sura e foarte bun int al 2 lea este sa-ti pui anti sura si anti ninja deoarcee caracterele actestea sunt printre celel mai populate iti trebuie semi-om si patrunzatoare si de favorabil magiileee pe magilaughing

| Dani21Dany a răspuns:

Eu zic ca Hamyx dar sa incerci si niste semi om-hh si seturi adica bonusuri de 6/7 Sansa aparare anti... si Tare impotriva. Si dragos daca pui doar int esti praf.Eu stau sa imi intra cateodata pe iteme si cateva ore laughing) numa sa intre PV critic int si hh

| Hamyx a răspuns:

Deci
1 ) Iteme cu INT (Intelect - Inteligenta) pentru a creste atacul magic si puterea skillurilor, ar fi bine sa bagi pe toate itemele INT max
2) Iei magiile de PVP pentru sura adic SuraBM (Sura Black Magic - Sura Magie Neagra )
3) Iti pui pietre pe arma full PVP
4) Ca sa nu te bata alti de lv mai mare bine ar fi sa ai aparare WAR / SURA / NINJA / SHAMAN (Da sa nu uiti sa pui ANTI - WAR, NINJA, SHAMAN )
5) Incearca totusi si sa faci lv mare pentru ca mai cresc skillurile si dai atac mai mare ^_^
6) Si app SuraBM poate ajunge in scurt timp cel mai bun caracter PVP happy
7) Funda big grin? ^^

| dragos2222222 a răspuns:

Ma in hammer nu conteaza aram cunteaza bonsurile pe care le ai de exemplu la sura tr foarte multa inteligenta