| GhostNights a întrebat:

M-am apucat de metin2 hammer (sunt sura) si nu stiu ce trebuie sa-mi pun pe iteme...
Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| AlExFr3Sh a răspuns:

Amice eu iti spun, la 6/7 trebuie sa ai full de ex tare impotriva sura si sansa de aparare imptoriva sura pentru un item set...dar asa normal ai nevoie de int kritika hh si patrundere mai putin la sura pentru ca ei dau mai multa kritika big grin bafta

1 răspuns:
| SNIPƎR a răspuns:

Pei iti recomand sa-ti pui mult PVP sau sa ai mult damage. Funda?