| iSoO a întrebat:

Ce jocuri ar merge pe acest calculator? Mersi pentru raspunsuri, dau funda!

http://www.altex.ro/......s-free-dos

Răspuns Câştigător
| AndreiSaigo a răspuns:

Daca vrei un calculator de gaming nu iti recomand Intel celeron deoarece sunt clasa de jos, adica cele mai slabe.Procesoarele cele mai bune incep de la Intel core i3 in sus(i3, i5, i7) sau eventual un Pentium IV.O sa ai nevoie si de o placa video mai puternica.Pentru jocuri cauta pe google ce joc doresti si uitate la cerintele sale apoi compara cu componentele tale.

| iSoO explică (pentru AndreiSaigo):

Eu am vrut sa-l i-au doar ca sa joc Tf2 si Cs go.

2 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Super Mario, GTA SA, ViceCity tot ce e sub 2008 asa. (sper ca nu vrei mai mult pe hardughia aia de PC)