| Mariuss32 a întrebat:

Ce jocuri as putea juca gen Assassin's Creed, Call of Duty... cu acest pc: http://postimg.org/image/96t8rlgxh/ Dau funda!
Apropo: Ce mai trebuie sa înlocuiesc/adaug ca sa pot juca toate seriile Call Of Duty si Assassin's Creed?

Răspuns Câştigător
| heAdgN a răspuns:

Multe de la ram placa video procesor o sa te coste enorm.
am vrut eu sa ma joc call of duty ghost si am pe foarte bun si mai trebuia sa bag 600 lei in el tu treuie sa bagi cred ca triplu

2 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Daca vrei un sistem care sa duca toate jocurile de acuma macar in mediu sau daca vrei neaparat high sau mai sus iti trebuie macar 2000 de lei.

| Mosternagus a răspuns:

Iti cumperi o placa video la 250-350 lei si iti va merge. Assassins Creed 1 la high, 2 la medium-high. Toate call of duty pana la modern warfare 3 la high. Si tot asa.