| Mariuss32 a întrebat:

Ce jocuri as putea juca gen: Assassin's Creed, Call of Duty... cu acest pc: http://postimg.org/image/96t8rlgxh/ Dau funda. Apropo: Ce mai trebuie sa adaug/înlocuiesc ca sa pot juca toate seriile Call Of Duty si Assassin's Creed?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

O placa video de minim 450 lei, un procesor de 350 lei, memorii ram de 180 lei. Mai bine ti-ai schimba pc-ul, nu cred ca ai o placa de baza compatibila pentru componente high-end si jocuri cu grafica nex gen.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Este destul de slabut pc-ul tau. Ca sa poti juca assasin's creed chiar si prima parte a seriei, vei avea nevoie de minim un procesor dual-core la 2.2/2.4 Ghz, un 2-3 Gb de ram, si o placa video acceptabila 512-1024 mb DDR 3 peste 64 biti. Cam greu sa joci assasin's creed pe pc-ul tau. In rest, call of duty primele serii 1, 2 astea le-ai putea juca pe acel pc.
Bft! happy

| Mariuss32 explică (pentru Jipa95):

Si cam cat m-ar costa in parte un "obiect" din care mi-ai spus si vreau sa pot juca toate seriile Cal Of Duty.

| Jipa95 a răspuns (pentru Mariuss32):

O placa video de minim 450 lei, un procesor de 350 lei, memorii ram de 180 lei. Mai bine ti-ai schimba pc-ul, nu cred ca ai o placa de baza compatibila pentru componente high-end si jocuri cu grafica nex gen.