| BestDrugs a întrebat:

Ce jocuri as putea rula pe cofiguratia aceasta:
Procesor: Intel pentium dual core 3. 0ghz
Placa video: sparkle nVIDIA geforce 512 mb ddr3
Ram: 4gb ddr3

7 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Destul de multe, depinde si de rezolutia monitorului, placa video e cam slabuta pentru gaming

| BestDrugs explică (pentru HardCore7750):

Spune-mi cateva titluri daca se poate

| HardCore7750 a răspuns (pentru BestDrugs):

Pai, GTA san andreas
NFS hot pursuit 2
Fifa 2007/2008
counter strike mordern warfare 2
call of duty 1/2
NFS Most wanted
Max mayne 1/ 2
GTA 3
O zi buna

| BestDrugs explică (pentru HardCore7750):

Prototype, crysis 2, ghost recon future soldier, dishonored ar merge?

| HardCore7750 a răspuns (pentru BestDrugs):

Crysis 2 merge, dar nu la ma ultra, la celelalte jocuri scrii pe google: cerinte de sistem GTA 4 de exemplu si dai pe primul sau al 2-lea

| BestDrugs explică (pentru HardCore7750):

Pe game-debate nu am gasit modelu asta de placa de asta am intrebat aici daca merg

| HardCore7750 a răspuns (pentru BestDrugs):

Nu te lua dupa game debate, e un site de tot rahatul, fa cum am zis eu, scrii pe google cerinte de sistem la gta 4 sau orice alt joc