| convectoR a întrebat:

Ce jocuri cu masini {simulatoare} pentru pc mai slabut stiti?
Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
| BuradaCosmin a răspuns:

Depinde ce preferi pentru antrenament de sofer iti recomand 3D driving school iar pentru racing nfs undeground 1 si 2 poate si most wanted

| ThaPower a răspuns (pentru BuradaCosmin):

Am vrut si eu jocul! Dar sa expirat! Dar el a zis simulatoare nu racing!

| ThaPower a răspuns:

Salut! Simulatoarele sunt: Rigs of Rods (RoR) Simulator de toate!, Euro Truck Simulator (ETS) Simulator dar asa cu camioane dar nu e nimic! si Virtual Crash (VCrash) Funda?