| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Ce jocuri de supravietuire in natura stiti? Jocuri cu grafica. Funda

Răspuns Câştigător
| Grim960 a răspuns:

Salut!
Far Cry 2
The Hunter
Dead Island

2 răspunsuri:
| 53b1k4 a răspuns:

Stiu eu un joc mic cu o multime de aplicatii care se pot extinde.Se numeste Minecraft, se supravietuieste in natura si are grafica cubulara.Mie cel putin imi place... Uite linkul de download:http://fisierulmeu.ro/307WRO0D8CFG/MinecraftSP-exe.html Sper ca te-am ajutat.Bafta! Funda?:D

| xyzzzzzzzzzzzzz explică (pentru 53b1k4):

Eu joc Minecraft si am spus jocuri cu grafica minecraft e joc 2D