| Aditza_Adita_1996 a întrebat:

Ce jocuri gen call of duty modern warfare mai stiti ca ma jucat toate call of duturiile si nu mai stiu ce sa ma joc

Răspuns Câştigător
| Costei_Calin_1993 a răspuns:

Daca iti plac shooterele icearca si Medal of honor sau Battelfield daca vrei online incearca Microvolts si daca vrei altcega onceraca Need for Speed sau Assassins creed diablo 3 sau ce mai. vrei funda?

1 răspuns:
| stefan350 a răspuns:

Incearca Black Opps 2 sau battlefield sau counter strike(source, 1.6, warzone) sau microvolts Funda?