| Andyxboss a întrebat:

Am de ales dintre trei jocuri si nu stiu pe care sa il aleg:Call of duty modern warfare 3 sau la pachet Call of duty modern warfare 1 + Call of duty black ops 1. Dau funda

4 răspunsuri:
| marian1199 a răspuns:

Eu as zice ca ar merge alte jocuri...dar daca tu le vrei pe alea, eu as alege varianta 2.

| Mastershot96 a răspuns:

Toate 3 sunt jocuri excelentehappy Parerea mea ca cele 2 la pachet te vor distra mai mult...Dar si warfare 3 este frumos...dar destul de scurt.Parerea mea cele 2happy Bafta!

| MariusikJokerman a răspuns:

Call of Duty Modern Warfare 3! E foarte jucat in multiplayer...si in plus modern warfare 1, si black ops 1. sunt vechi..nu prea jucate in ultima vreme

| Patru_Paul_1996 a răspuns:

Stiu ca scriu dupa 2 ani si jumatate de la punerea intrebarii dar...totusilaughing
In locul tau as alege varianta 2, dar, in pielea mea, as alege varianta 1 pentru ca le-am jucat pe celelalte 2 lolhappy