| mODIN a întrebat:

Ce jocuri Horror gen Penumbra, Amnesia sau Slender stiti?

8 răspunsuri:
| mODIN explică:

AM ZIS HORROR! Dar gen Penumbra, adica sa ma sperii la ele.Nu Dead Space 2 sau Fear ca le-am jucat si nu-s horror deloc.Painkiller l-am terminat! Si nici nu vad unde trebuia sa ma sperii.Resident Evil e orice numa Horror nu.Doamne...

| Andrei7520152 a răspuns (pentru mODIN):

Poate nu te sperii de ele ca ai jucat prea multe jocuri horror? si eu am patit la fel.
Silent Hill 4 e un joc horror destul de bun, la fel si SH2. Doom 3 e iarasi bun, dar e mai mult shooter. Call of Cthulhu Dark Corners of the Earth ar trebui sa incerci, la fel si Condemned Criminal Origins la care poate n-o sa te sperii nu stiu cat da merita incercat

| Andrei7520152 a răspuns:

Painkiller e mai mult un shooter arcade, te sperii daca ai vreo 13 ani.
Incearca
Silent Hill 2/3/4
Resident Evil 4/5
Dead Space 1/2
F.E.A.R.
Doom 3
Dead Island
Dead Rising
The Suffering

| Andrei7520152 a răspuns:

De ex pe mine m-a cam plictisit Amnesia, chiar m-am lasat de ea dupa ce am trecut de morga laughing jocu e foarte fain, dar pe mine nu m-a speriat

| mODIN explică (pentru Andrei7520152):

Eu oricum nu ma sperii de fel in jocuri, adica am terminat painkiller si dead space 2 si abia dupa ce le-am terminat am aflat ca-s horror.Dar in slender era sa fac atac de cord

| Sirbu_Petrisor_2000 a răspuns (pentru mODIN):

Outlast.sa.vezi.acolo.horror.si.mai.e.o.versiune.parca.winsherlower.parca

| BlureShadow a răspuns:

Painkiller, dar prima versiune, cu tot cu expansion patch, a doua e mai naspa...

| stefan5999 a răspuns:

House 2