| Mri_Aditzu_1999 a întrebat:

Ce jocuri imi merg pe pc asta?

AMD Athlon 64X2 Dual Core, Procesor 4000+, 2.10 GHz, Win Xp Profesional, Service pack 2, 2 GB ram

6 răspunsuri:
| Vlad5631 a răspuns:

Daca alea sunt specurile tale si nu ai omis placa video nu iti va merge mai nimic in afara de jocuri mai vechi pentru ca nu ai placa video

| Mri_Aditzu_1999 explică (pentru Vlad5631):

Nivida GeForce 8600 GT.

| alvareo145 a răspuns:

Placa video invizibila? :p

| Mri_Aditzu_1999 explică (pentru alvareo145):

Nivida GeForce 8600 GT,,...

| Mri_Aditzu_1999 explică:

Nivida GeForce 8600 GT

| Axbolt a răspuns:

My computer, click dreapta, properties, hardware, device manager, display adapters, si eu am xp, incarca gta san andreas, bully, prototype, niste jocuri LEGO, ma rog mai uitete sus sau jos ca sa mearga mai repede, a stai SP2, s-ar putea sa nu mearga cateva, dar ma rog, incearca