| WikiHow a întrebat:

Ce jocuri imi merg pe un PC cu 8 Gb ram, procesor AMD A6-5350 APU with Radeon Hd Graphics (2 Cpus) 2, 9 GHz, placa video AMD Radeon HD 8450G + 8600M Dual Graphics de 4 Gb.

1 răspuns:
| MasterGamer1995 a răspuns:

Cred ca toate titlurile noi.
http://www.systemrequirementslab.com
Instaleaza softwareul dat de site si dupa da search la jocul pe care vrei sa stii daca iti ruleaza si vezi daca iti merge softwareul va detecta componentele tale si site-ul iti va spune daca ruleaza sau nu pe detalii minime(min, med) sau detalii high(high, ultra).