| Ghitoaica_Florentin_1998 a întrebat:

vreau si eu niste jocuri care sa mearga pe procesor AMD E2-3000M APU with Radeon(tm) HD Graphics (2 CPUs), ~1. 8GHz, 3gb ram, Windows 7 Home Premium 32-bit, placa video AMD Radeon(TM) HD 6380G 512mb

5 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

Salut prietene. Uite aici un site unde poti sa iti ferifici compabilitatea calculatorului tau cu o gama mare de jocuri http://www.systemrequirementslab.com/cyri

| TheBlackAng3l a răspuns:

Super Mario laughing glumesc... sunt destule jocuri care merg...depinde ce gen vrei tongue

| Ghitoaica_Florentin_1998 explică (pentru TheBlackAng3l):

Cu curse de masini, simulatoare..scriemi si mie cateva te rog

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru Ghitoaica_Florentin_1998):

Iti merg NFS-urile pna la Pro Street si iti merg si simulatoare gen Hard Truck, Farming Simulator, 911 Simulator...iti merge si SRS (street raicing sindicat)...

| NagatoTenseiHD a răspuns:

Metin2 da nu stiu daca mergee