| ZaineaM a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati? (in afara de cele cu masini, sporturi )

6 răspunsuri:
| Andreiutzu_7322 a răspuns:

Incearca Assasin Creed Revelation... e cel mai nou Assasin Creed aparut. Daca nu iti place incearca sa joci Call of Duty mw1, mw2, mw3(recomand mw3, cel mai nou) sau Call of Duty Black Ops. Funda?

| envyz a răspuns:

World of Warcraft - Server original
--sau--
World of Warcraft - Freakz WoW

| DΣΣΔ a răspuns:

Habar n-am... Jocuri... Hmmmm, stay uh esti baiat, am auzit niste baietzy de la mine de la bloc k joak un joc Counter - Strike la cat povestesk despre el e misto, dar in fine vezy uh sper ca te-am ajutatkiss

| bogdan1793 a răspuns:

Metin2.ro...e smecher jocul happy

| ZaineaM explică (pentru bogdan1793):

E un Kacat de jocwinking

| Marian13546123412434 a răspuns:

Counter - Strike 1.6, CSS(Counter strike source)Call of Duty 1, 2, 3,4 Quake 4 Doom 3[Shootere]
Farming Simulator2009 2010 2011 2012[Simulatoare]
Grand Theft Auto Vice-City, San Adreas, IVmamaia etc [sincer nu stiu categoria]