| Eldonkr1 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pe urmatoarea configuratie
Nvidia Gt430 1GB 128 MB
6 Gb Ram
procesor Intel quad core q6600 2.4 ghz
Fara Gta V, IV, Watch dogs, Nfs Most wanted 2, Grid 2 sau Call of duty black ops 2, dar sa fie tot in genul asta ceva mai necunoscut care sa te intrige sa il termini, multumesc anticipat dau funda happy

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cauta orice joc din lista si testeaza "cum ti-ar merge" http://www.systemrequirementslab.com/cyri aici

| Adi39 a răspuns:

The Witcher 1, 2, 3; Tiger Knight; The Forest; Borderlands 2; Dead Rising 3 Apocalypse; Ring of Elysium; Paladins; Warframe; Heroes & Generals; Crativerse Sunt cam inprastiate dar nu conteaza ai aici si cu bani si free