| Crainstorm20 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati sa joc? Inafara de cele moderne cu grafica excelenta deoarece am un laptop slab cum ar fi Gta 5 nu cred ca pot sa-l rulez.
Dau Funda pentru jocuri excelente! big grin

Răspuns Câştigător
| MedionTcO a răspuns:

Salut! Eu ti-as recomanda World of Tanks.E super jocul, o sa vezi ca o sa vrei sa joci din ce in ce mai mult cand prinzi la tancuri!

| Crainstorm20 explică (pentru MedionTcO):

Ok, il stiu dar nu l-am incercat niciodata. big grin Mai ai si alte sugestii?

| MedionTcO a răspuns (pentru Crainstorm20):

Hmmm,da,daca ai auzit de Clash of clans....il poti juca si pe pc, laptop, prin programul BlueStacks.e ca un fel de meniu de android... poti juca si LOL.

3 răspunsuri:
| Florian000 a răspuns:

Assasin's creed 1 /2 / brooterhood
NFS UnderGround
GTA San Andreas
GTA Vice City
Transformice
Adventure Capitalist