| angelo321 a întrebat:

Ce jocuri jucati multyplayer desigur.

Răspuns Câştigător
| BrokenInside a răspuns:

Eu am jucat mai tot ce se putea juca din europa(unele jocuri nu le poti juca deoarece hosteri restrictioneaza ip pentru o tara sau o anumita regiune, si altele le poti juca doar ca in alte limbi si pui patch si patchul de eng si patch da buguri etc).Cel mai bun mmo de l-am jucat vreodata e Continent of the Ninth (c9).

| angelo321 explică (pentru BrokenInside):

Eu l-am Downladat si cand intru imi da o problema cu archiva crezi ca e de a windows 7

| BrokenInside a răspuns (pentru angelo321):

Nu,cand l-ai downloadat ai intrerupt l-ai luat cu mozila

3 răspunsuri:
| RomanianFreedom a răspuns:

Need For Speed World.