| MariusDevil21 a întrebat:

Ce jocuri mai stiti shootere sau gen prototype 2 care sa mearga pe sistemul urmator:
2, 14Ghz Dual Core, AMD 3600 placa video ati radeon 3100 series 1gb ram la placa 4gb ram memorie windows 7 64 bit

Răspuns Câştigător
| roormaf12 a răspuns:

Vrei grafica poftim
-Crysis 2
-Call of Duty Black Ops 2
-Battlefield 3
-Mass Efect 3
-Stakler
-MOH:warrfighter
-Batman Arkham city
-Hitman Absolution
-Far Cry 3
-Sniper Ghost Warrior
-Sniper Elite V2
-The Saboteur
-Skyrim
-Bioshock
Sa stii ca toate jocurile care ti le-am dat le-am jucat si terminat.Sunt super. Daca chiar vrei sa fi un Gamer cumparati un xbox si joci orice vrei.Ti-am dat jocurile acelea pentru ca ai un pc cam slabut.

3 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

Cod 1,2, 3,4
Battlefield 2
Dead Space 1
Just Cause 1
Prototype 1
Iron Man
Total Overdose
Max Payne 2
The punisher
Gta 3

| MariusDevil21 explică (pentru roormaf12):

Frate am jucat jocuri mult mai puternice decat atat de exemplu: mw3 prototype 2 max payne 3 gta 4 lasa-ma cu jocurile tale de **** unele cu grafici mai mari nu sti?

| roormaf12 a răspuns (pentru MariusDevil21):

Vrei grafica poftim
-Crysis 2
-Call of Duty Black Ops 2
-Battlefield 3
-Mass Efect 3
-Stakler
-MOH:warrfighter
-Batman Arkham city
-Hitman Absolution
-Far Cry 3
-Sniper Ghost Warrior
-Sniper Elite V2
-The Saboteur
-Skyrim
-Bioshock
Sa stii ca toate jocurile care ti le-am dat le-am jucat si terminat.Sunt super. Daca chiar vrei sa fi un Gamer cumparati un xbox si joci orice vrei.Ti-am dat jocurile acelea pentru ca ai un pc cam slabut.

| DemonSoul a răspuns:

Cs Go, Toate jocurile Counter Strike