| CristianoRonaldo10 a întrebat:

Ce jocuri merg pe următorul sistem:
Placa video:
nVidia GeForce FX5500 256 mb
Intel Pentium 4 640 3.20 GHz
2GB RAM

6 răspunsuri:
| MrLevy97 a răspuns:

Gta iv.assassin's cred 3 la very low.call of duty. battlefield 2, bioshock asta ti-l recomand eu il joc si este super, army of two, mirror's edge, pes 2010, nfs carbon, nfs mw, nfs undercover, prototype! Bafta FUNDA?big grin

| Iubitima a răspuns:

Am acelasi sistem in afara de placa o am de 512 dar sigur iti merge Call of duty sau incearca Mount and Blade

| CristianoRonaldo10 explică (pentru Iubitima):

Daca imi pun o placa video de 1 gb si anume sapphire radeon hd7750 1gb ddr5 imi va merge gta 4, fifa 13 si alte jocuri din 2011/12?

| Iubitima a răspuns (pentru CristianoRonaldo10):

Da

| Iubitima a răspuns (pentru CristianoRonaldo10):

Si eu as vrea sa imi pun

| george199520 a răspuns:

Counter strike 1.6, metin, conquer