| ScottishPrincess a întrebat:

Ce jocuri online mai jucati? Inainte stiu ca era la moda Metin sau WoW.

Răspuns Câştigător
| Lupică27 a răspuns:

Am cumparat cs condition zero si e foarte fun. mai joc diablo 2 ressurrected multiplayer, doar astea deocamdata.
Cu astea mmo nu ma omor, singurul care chiar mi-a placut e guild wars 2 mai ales expansiunea heart of thorns restul sunt naspa.
Eu sunt fan jocuri gen elden ring, dark souls.

| ScottishPrincess explică (pentru Lupică27):

Am jucat si eu diablo 2 acu cativa ani buni. Mai exista multiplayer? Mi-ar place sa-l rejoc daca ar fi sa mai fie si alte persoane.

| Lupică27 a răspuns (pentru ScottishPrincess):

De ala clasic nu stiu, eu am mai jucat ressurrected.

| ScottishPrincess explică (pentru Lupică27):

Da ala l-am jucat si eu in trecut cu o prietena. Diablo 2 ressurection.

| Lupică27 a răspuns (pentru ScottishPrincess):

Ala clasic il jucam cand eram copil, ce amintiri... ressurrection are o groaza de jucatori. diablo 4 are doar povestea misto ca in rest e naspa.

| ScottishPrincess explică (pentru Lupică27):

Eu doar 2 am jucat ca cele noi is mai dificil de obtinut laughing) daca stii la ce ma refer.

| Lupică27 a răspuns (pentru ScottishPrincess):

Eu le am cumparate. D2 ress nu cred ca ai cum sa joci multiplayer daca e luat ''de la baieti''

7 răspunsuri:
| anonim378 a răspuns:

Robloxhappy