| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri pe telefon care se joacă online cu alte persoane stiti? In afara de Avakin si Sims.

Răspuns Câştigător
| Ch0co a răspuns:

Minecraft Pocket Edition, Asphalt 8, Hearthstone, etc. Sunt prea multe. Poti sa cauti pur si simplu pe google "mobile multiplayer games" si o sa vezi cate gasesti

2 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Crash Royale, Clash of Clans, PUBG, Fortnite.

| anonim_4396 explică (pentru Ch0co):

Altele mai stii?

| Ch0co a răspuns (pentru anonim_4396):

Minecraft Pocket Edition, Asphalt 8, Hearthstone, etc. Sunt prea multe. Poti sa cauti pur si simplu pe google "mobile multiplayer games" si o sa vezi cate gasesti