| cherychery a întrebat:

Ce jocuri pot merge pe un pc cu următoarele specificații :
- Intel Pentium dual CPU e 2160
-3 GB ram
-procesor de 1.8
-placa video Asu.s Radeon 5450 1 GB, DDR 3, 64 Biți
?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Counter-Strike, Dead Of Defeat, Gta4, Metin2 etc. Sper ca te-am ajutat cat de cat

| cherychery explică (pentru anonim_4396):

Pes 13? gta 4? cs go? call o duty black ops 2? acestea nu merg?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg normalwinking

| TheCraftingHero a răspuns:

Pai, ai putea juca cu setarile pe low si unpic Fortat FIFA 15, PES 16...GTA $ ar merge bine, Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 sau Revolution, Five Nights At Freddy's, FIFA 14, PES 14 si PES 13, NBA 2k15 (Unpic Fortat), NBA 2k14, si mai sunt...zi-mi daca vrei mai multe