| marius22x a întrebat:

Ce jocuri ruleaza pe acest laptop?(Vreau nume si sa ruleze la medium cel putin)http://www.altex.ro/......3-free-dos

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Asta e mai bun
http://www.altex.ro/......-2gb-linux
Pe laptop-ul ala joci multe jocuri pe low-medium,unele chiar nu vor merge pe el, in schimb pe asta stii ca vei putea rula aproape orice joc cel putin pe low[watch dogs si assassin's creed unity vor avea fps-uri cam mici, pentru alea trebuie un pc serios], in rest jocuri precum crysis 3, nfs rivals, max payne 3, gta 4[si 5] pe setari low-medium, unele chiar high vor merge ok.

| MskDesign a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun, dar nu exista laptop-uri pentru gaming.

| Emitzanu2002 a răspuns:

Acest laptop este foarte boooon, excelent, iti va merge bine si gta 5, iti va merge cam orice joc
giindca are memorie mare 1TB
8 GB ce va face totul sa ruleze mai repede Intel core-i5 ajuta in multe chestiii
si ghz care este o putere aprocesorului e foarte mare si ajuta multe jocuri
multe jocuri faine sunt
Far cry 4, gta 4, gta 5, fifa 14, fifa 15, gran turismo 5, gran turismo 6, watch dogs, saint row the third, saint row 4...
FUNDA?

| marius22x explică:

Ma enerveaza oameni care spun asta.intrebarea era ce ruleaza pe acest laptop. Daca vreri sa raspundeti, nu mai dati cu alte comentarii.Strict pe intrebare, va rog.