| koko_6006 a întrebat:

Ce jocuri sa ma mai joc metin nu vreau cs joc in continuare, nu stiu ce sa ma mai joc plz dati-mi un joc dar sa fie ff tare si sa nu fie de acela nou nu imi plac jocurile din ziua de azi big grin Pleasse

4 răspunsuri:
| vladf58 a răspuns:

Daca vrei unul online iti sugerez Minecraft ( nu e un joc cu grafica stralucita, dar sigur o sa iti placa),track mania (curse), Zu-online(mmorpg), si ca atat ca nu mai am idei. Sper ca te-am ajutat

| WhatsUp a răspuns:

GTA San Andreas Multi Player

| larysuka14 a răspuns:

Am jucat si eu metin, la un momendat m-am plictisit.Am gasit un cop asa de tare ca nu ma pot plictisi cu el, dar trebuie sa stii engleza, S4League,Rusty Hearts si daca iti plac jocurile cu role Streat Gears sau ceva de genu, sper sa iti placa

| Yosh a răspuns:

Aion ar fi un joc online care mie imi place... Daca vrei sa il joci gratis acum trebuie sa joci pe un privat.