| Alexanderrt a întrebat:

Ce jocuri se pot juca pe 4 gb RAM Sursa Segotep Raynor Power 650W ----- Placa video ASUS GeForce GTX 750 Ti OC 2GB DDR5 128-bit

Răspuns Câştigător
| George8916 a răspuns:

Iti mai cumperi o placuta de 2 GB si il poti juca laughing

7 răspunsuri:
| George8916 a răspuns:

Toate aparute pana in prezent.

| Alexanderrt explică (pentru George8916):

Dar de ex pentru watch dogs imi trebuie 8 GB RAM

| Alexanderrt explică (pentru George8916):

Ai dreptate man...

| George8916 a răspuns (pentru Alexanderrt):

Funda happy

| anonimguy3 a răspuns (pentru Alexanderrt):

Daca mi-ai fi zis si procesoru in mortii lui de procesor, si nu nu iti trebuie 8gb merge si pe 4gb ram dar iti trebuie o placa video si un procesor care sa duca restul muncii in locul la memoria ram. Placa te-ar duce nu stiu de procesor acu straight face

| Alexanderrt explică (pentru anonimguy3):

Procesor intelcore i3 dualcore....placa video ASUS GeForce GTX 750 Ti OC 2GB DDR5 128-bit Sursa --Segotep Raynor Power 650W

| anonimguy3 a răspuns (pentru Alexanderrt):

Ai de p-l-m, zi-mi man modelu nu seria. straight face

| George8916 a răspuns (pentru Alexanderrt):

Iti mai cumperi o placuta de 2 GB si il poti juca laughing