| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri super virtuale stiti? dau fundita...

Răspuns Câştigător
| contvechiidc a răspuns:

IMVU, Sims [ 1 - 3 ], OURWORLD, San andreas multiplayer [ sa-mp ] cam atat... IMVU e cel mai tare dar trebuie downloadat in pc adica e joc online numai ca pe net intelegi tu happy

2 răspunsuri:
| BloxxDaButcher a răspuns:

World of Worldcraft- Cataclysm, cel mai mare joc pe care il am(ap. 20 Gb), grafica excelenta si o varietate de caractere masculine sau feminine

| DarknessKirin a răspuns:

Wow cata,skyrim,league of legends,minecraft, sims 3, sims medieval, modern warfare 3